czwartek, 11 lutego 2016

Defibrylatory AED porównanie


W kolejnych wpisach dokonywać będziemy rzetelnego porównania poszczególnych marek i modeli Automatycznych Defibrylatorów Automatycznych dostępnych na rynku polskim (ponieważ  nasz rynek nie oferuje, rzecz jasna, wszystkich defibrylatorów dostępnych na rynkach światowych). 

Tak jak z różnorodnymi modelami sprzętu elektronicznego zderzamy się w sklepie RTV, tak w dziedzinie ratowania życia, ściślej mówiąc, w sprzęcie ratowniczym, możemy przebierać i w kolorach, wyglądzie i parametrach technicznych. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. 

Dla osób przywiązujących znaczenie do marki, na pierwszy plan wysuwają się produkty znanych producentów takich, jak Philips czy Zoll.

Dla tradycjonalistów oferta Lifepak będzie niezwykle atrakcyjna w tym zakresie.

Dla oszczędnych, dostępne na sklepowych półkach defibrylatory AED Life Point czy Me Pad.

Osoby wymagające mają do dyspozycji szeroki asortyment produktowy Physio Control, a dla designerów uznaniem mogą cieszyć się defibrylatory AED Primedic, Lifeline, Cardiac Science.

Jak widać, wybór jest nie byle jaki. Producentów jest wielu. Każdy producent wytwarza kilka różnych modeli defibrylatorów. Wszystko po to, aby sprostać wymagającym i bardzo świadomym klientom.

Zapraszamy więc do śledzenia wpisów i dzielenia się uwagami, doświadczeniem lub propozycjami.
 
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza